urgjent shiten 2 banesa ka 92m2

Shitet nga: ganiu 22 Jan 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

54 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: gjilan
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Gjilan
banesat gjinden ne katin 4 dhe 5 mateper thir netel 044766877 ganiu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim