urgjent shitet banesa te kombinati duhanit

Shitet nga: ganiu 17 Pri 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: gjilan
Sipërfaqe: 104 m2
Komuna: Gjilan
banesa gjenden ne udhkryqin eekminikut afer zjarrfiksve banesa asht ere ka siperfaqe 104 metra katror qmimi 100 mi ero numri kontaktit 044766877 ganiu banesa asht me interier te rregullluar me llaminot nga mate shtrejti dhe emobilume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim