Barak ne Gjilan

Shitet nga: ruhan 17 Tet 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR   1 600 EUR

Sipërfaqe: 7 m2
Komuna: Gjilan
Shes baraken eshte e izolume 16cm me stiropor dhe esht e veshur me dru mbrenda dhe jasht posedon qader dielli 3me 2 metra posedon klime me olluk anash rrymen mbrenda 16 neonka vendosura mbrenda plus reklama jashta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim