Dyer Automatike per Garazha

Shitet nga: Xheni Commerce 07 Maj 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Xheni Commerce posedon Dyer automatike per garazha si dhe dyer industriale me kualitet te lart.
me pervoj 14vjeqare.

Garancion ne motorr 2vite, ne panel 10vite.
Mund te na vizitoni ne webfaqen ton: www.xheni.eu
Salloni gjendet ne magjistralen Ferizaj - Prishtin me saksisht ne fshatin Babush i ri, si dhe ne
Gjilan në km e pare Gjilan-Ferizaj.
Per kontakt : 044/502-289
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim