GARAZH MONTUSE

Shitet nga: Mehmet 07 Jan 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Sipërfaqe: 15 m2
Komuna: Gjilan
Shes garazhen montuse 3 me 5 shumm e mir dhe e rujtur per ma shum +37744302556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim