GARAZHAT TE KOMPLEKSI FITORJA

Shitet nga: Adem SELMANI 10 Mar 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten GARAZHAT te Kompleksi FITORJA

GARAZHAT jane te gatshme dhe mund te perdoren menjeher dhe gjenden ne dy Komplekset e Banimit

Ai i ndertuar me heret dhe ai i ndertuar tani,
Qmimi sipas marreveshjes


Kontaktoni ne +377 44 132 914
+ 377 33 178 476 ose ne e-mailin: puriqi@hotmail.com & puriqi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim