Garazha

Shitet nga: Mehmet 10 Jan 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Komuna: Gjilan
Shes garazhen montuse 3 me 5 teper e mir dhe shum e rujtur 044302556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim