Garazhe ne Gjilan

Shitet nga: Mehmet 05 Dhj 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 090 EUR

Komuna: Gjilan
Shes garazhen montuse 3 me 5 shum e mir dhe e ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim