Garazhen montuse

Shitet nga: Mehmet 12 Sht 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Adresa: malishev
Sipërfaqe: 15 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Ndërtesë montuese, Ndërtesë e ngurtë, Nëntokësor, E mobiluar
Komuna: Gjilan
Shes garazhen montuse 5 me 3 per vetur apo diqka tjeter shum e mir dhe e rujtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim