Rafta per garazh

Shitet nga: Azem 10 Qer 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Es rafta per garazha dhe kaseten me.rrota per qelsa dhe paisje pompen per rregullimin e frenav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim