Shes garazhen montuse

Shitet nga: Mehmet 02 Dhj 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Sipërfaqe: 15 m2
Komuna: Gjilan
Shes garazhen montuse 5 me 3 shum e mir dhe e rujtur e pershtatshme per gjdo gje si per vetur apo diqka tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim