Shes garazhen montuse

Shitet nga: Mehmet 03 Dhj 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Gjilan
Shes garazhen montuse 3 me 5 shumm e mir dhe shum e rujtur mund te shfrytzohet per shum gjera per ma shum kontakt ne nr 044302556 apo viber +37744302556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim