Shes garazhen montuse

Shitet nga: Mehmet 09 Jan 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Sipërfaqe: 15 m2
Komuna: Gjilan
Shes garazhen Montuse 3 me 5 shumm e mir dhe teper e ruajtur sosht aspak e demtume me te gjitha pjeset e saj osht si mugon asgje per ma shum edhe ne viber +37744302556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim