Trafik+invertar me gjitha paisjet per frizer

Shitet nga: xhiti 18 Shk 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Adresa: trafija
Sipërfaqe: 44 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Ndërtesë montuese, Ndërtesë e ngurtë, Nëntokësor, E mobiluar
Komuna: Gjilan
shitet trafika kimolet me paisje per frizer gjitha te blera para 4 muje ska nevoj per asnje sende trafika eshte e izoluar shum shum mir dhe ka instalimin e rrymes te montuar mundeni me thirr edhe ne viber qmimi 1300 ahitet komplet Bojm ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim