baraka dhe garazha

Shitet nga: barak 05 Jan 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Adresa: arberia
Sipërfaqe: 6 m2
Komuna: Gjilan
shes baraken ne gjendja shum te rregull,vete se nuk me vyen,e gatshme per perdorim,si trefik,pilar apo diqka te ngjeshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim