punojm mloja tarasave dhe pushimore te oborrave

Shitet nga: bekim 16 Dhj 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Ndërtesë montuese, Ndërtesë e ngurtë, Nëntokësor, E mobiluar
Komuna: Gjilan
Punojm mloja tarasave dhe pushimore te oborrave sipas deshires tuaj dhe dizajneve me dru te lmuar dhe te ngjyrosur me pervoj shum vjeqare.puna jone eshte me kualitet te lart ju mirepresim qmimi sipas marreveshjes viber +37744667086
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim