Lokal me qera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 08 Mar 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Shteti: Shtete të tjera
Komuna: Gjilan
Ipet lokali me qera me rreth 100m².
Lokali mund të shfrytëzohet në dy pjesë të ndryshme për dy veprimtari të ndryshme,
Lokali posedon dy salla me nga një dhomë dhe nga një banjo, si dhe një dhomë të veçantë në hyrje të veçantë.
E përshtatshme për ordinancë , për kurse të ndryshme, posedon vendparking.
Lokali gjendet në lagjën “ Dheu i Bardhë” në rrugë kryesore dhe mjaft të frekuentuar.
Qeraja e lokalit është sipas marrëveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim