Lokali në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 24 Shk 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

117 600 EUR

Shteti: Shtete të tjera
Në afërsi të: Qendrës kryesore
Komuna: Gjilan
Shitet lokali në katin e parë me mbi 30m2.
Dyshemeja e lokalit është prej pllakave të mermerit.
Posedon infrastrukturë të plotë, dhe i gatshëm për shfrytëzim për biznese të ndryshme dhe qëllime afariste.
Toaletin e kanë të përbashkët me të tjerët.
Lokali gjendet në objektin e Shtëpisë së mallrave.
Çmimi i lokalit është 117.600 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim