SHTEPI NE QENDER TE GJILANIT

Shitet nga: ILINKA CVETKOVIC 12 Pri 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
SHTEPIA NË SHITJE
NË GJILAN NË QENDËR PËRBALL BANKËS PËR BIZNES,
AFËR XHAMISË SË VOGËL.SHTEPIA KA 7 ARI OBORR
SHTËPIA KA DY KATE ME NGA 4 DHOMA DHE BANJO DHE
2 KUZHINA VERORE.
ÇMIMI I VOLITSHËM,SIPAS MARRËVESHJES.
Info.Tel.+381 (0) 63 1517 250
+381 (0) 17 417 944
viber +377 (0) 44 132 705

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim