Shtepi

Shitet nga: Besnik 16 Shk 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

395 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjilan
Shesim tri shtepi me komplet Infrastruktur dhe te banueshme qmimi 395000 Euro, Shtepit gjenden rruges per te tv Meni afer Spitalit ne Gjilan. Siperfaqja e oborrit ku gjenden shtepit eshte 8 ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim