★ Shtepia ne qender ★

Shitet nga: milot 08 Sht 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shitet shtepia ne rrugen Avdulla Presheva te Xhamija e Medreses...

Shtepia eshte 3 kateshe dhe ka 3 ari...

Kati I - Kuzhine, Dhoma e dites, Dhoma e fjetjes, Banjo dhe Ballkon.

Kati II - Kuzhine, Dhoma e dites, Dhoma e fjetjes, Dhoma e leximit, Banjo, Shpajz dhe Ballkon

Kati III - Kuzhine, Dhoma e fjetjes, Dhoma e femijeve, Dhoma e dites mbi 45 m2, Banjo, Shpajz dhe Ballkon

Shtepia ka afro 400 m2,

dhe janë 3 ora të ndara të rrymës

Gjithashtu ka ujesjellsin dhe bunarin ..

Shtepia mund te shitet edhe me mobilje...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim