Dy shtëpi në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Dje 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shiten dy shtëpi me 2 Ari oborr.
Shtëpia posedon dy hyrje, ku njera është e banuar ndërsa tjetra e pa banuar.
Shtëpia e parë: është tri kate
Kati i parë është bodrum.
Kati i dytë posedon: sallon së bashku me kuzhinë,dy dhoma gjumi dhe një banjo.
Kati i tretë posedon: dy dhoma gjumi
Dyshemjea në katin e dytë është parket, në katin e tretë është llaminat,ndërsa shkallët janë në pllaka.
Dyert dhe dritaret janë prej druri.
Shtëpia e dytë është e pa banuar,mirepo në katin e parë posedon lokale që janë në funksion.
Shtëpia gjendet afër rruges kryesore në lagjen “Dardania II”.
Çmimi shtëpive është 300.000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim