IMMKOS - Shitet shtëpia në rrugën e Kronit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 20 Gsh 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Zyra për patundshmëri "immKos" në Gjilan ka në shitje shtëpin me dy lokale e cila gjendet në Rr.e Kronit 100 m.largë rr.së Prishtinës,shtëpia është 600m2,shtëpia ka Podrumë në përdhesë ka dy lokale,kati i parë ka sallon të madhë një dhomë banjo dhe ballkon,kati i dytë ka katër dhoma gjumi ballkon dhe banjo,kati i tretë ka tri dhoma ballkon dhe banjo,shtëpia ka edhe nxemje qëndrore dhe është e rregulluar mbrenda dhe jashtë, shtëpia është ndërtuar në vitin 2005.

Çmimi është i arsyeshëm


Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

Për më shumë informata ju lutem na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim