SHTEPIJAT NE SHITJE URGJENT..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ali Dje 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
I kam dy shtepija me nje obor me 5 ari shtepijat jan dykatshe njana ika sallon me kuzhin edhe banjo 2 dhoma te fjetjes dhe teras, tjetra ika 3 dhoma te fjetjes banjo dhe podrum shtepiat gjenden ne Gjilan ne lagjen Dheu i Bardh ose ndrohen me banes, per gjdo informat na lajmroni ne kta numra te telefonit ose ne viber 049 666 899 qmimi sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim