Shitet Shtepia ne Gjilan

Shitet nga: Pronari 24 Maj 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shitet shtepia ne gjilan.shtepia gjendet n rrugen e tregut te veturave perafesishte afer shkolles se re.dhe shitet me mobile ose pa mobile.jan 3 ari obor,ndoshta pak ma teper.dokumentacioni oshte ne rregull ofrojm kontrat te menjehershme.per me shum ,nr 044211302 ose mviber +37744211302
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim