Shitet Shtëpia në Qender të Gjilanit. Ndrrim i ..

Shitet nga: B. Maliqi 08 Tet 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

139 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shtëpia është në rrugën Gursel Sylejmani ne Qender te Qytetit në Gjilan.
Shtëpia esht e Gjat 17,5 m pergjat rruges, kurse e gjer asht 12,5 m.
Shtëpia posedon te gjith Dokumentacionin e rregullt.
Shtëpia esht e lyr me nje fasat dhe farb shum te qendrueshme ndaj temberaturave stinore.
Shtëpia është e parapar edhe për mbindertim.
Dhomat jan te shtruara ne dyshemen e Betonit, Styrodoll. Ybercuk dhe me Parket te kalseit te par, pa nyje.
dhomat jan me Aprib dhe te lyra me farb te Bardh dhe struktur shiu, ka qdo dhom Ogjak.
Shtëpia ka Dy Balkone nje pergjat rruges kryesore nje nga mbrapa,
balkonet jan te shtruara me mermer dhe kan gilindera te allominit.

Shtëpia esht e ndertuar me Dy Banesa, Njera ka 4-Dh dhe 4-Dh, Të ndara, ka Dy: ORA e Rrymes
Dy: Hyrje kryesore
Dy: Banjo tushi-Wc komlet.
Dy: Kuzhina.
Dy Koridore me shum hapsir.
Shtëpia ka Dy hyrje plus te tjera ne parter nga rruga kryesor te parapar për dy Lokale per biznise,
po për qastin është në banim nga një familje e mar me qira.
Mbrapa Shtpëis ka nje siperfaqe katror te hapur, shum te volitshme për shum qefe.

NDRRIM. Mundet edhe ndrrim te behet me place-yrte ne Gjilan apo ne rrethin te Gjilanit.

Pronari asht Shqiptar dhe gjindet ne Zvicer, ka dy shtepi ktu ne Gjilan dhe per shkak se dy shtepi jan te teperma deshiron njeren Shtëpi ta shes, ja ky esht shkaki per cka shitet Shtepia.


pergjigjem nepermjet E-Mail
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim