Shtepia ne Gjilan

Shitet nga: ERONA shpk 22 Qer 01:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shitet Shtepia 2katshe ne Gjilan posedon 2.5 ari, kati i par e ka 1 sallon 1 kuzhin 1 dhom dhe nje banjo. kati i dyt i posedon 3 dhoma gjumi, 1 banjo, po ashtu ka edhe nje terras,garazhd,bunar,shtepia posedon infarastuktur te plot,shtepia gjindet 200m larg spitalit te qytetit,

Per me shume Info na kontakto ne keta nr:
+38649618848
+38649394111
Ose ne Email amar_leci2@hotmail.com


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim