2 Shtepi me 4 Lokale Dhe 5 Banesa

Shitet nga: Person Privat Dje 07:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Gjilan
Numri i kateve: 4 kat
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Shiten 2 Shtepi Ne Qender Te Qytetit Te Rrethi Apo Hotel Krisal

Shtepia 1 Ka 4 Lokale dhe 2 Kat Banim Te Gjitha Lokalet Jan Te Lshuara Me Qera

Shtepia 2 Ka 5 Banesa Te Lshuara Me Qera

Per Ma Shum Info Na Kontaktoni Ne apo 045 55 44 70 Presim Oferta Serioze chh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim