2 shtepi ne shitje - ne qender te Gjilanit

Shitet nga: ECO STANDARD Dje 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Adresa: Lagjja Balec - afer sh.f.Musah Zajmi
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
2 shtepi ne shitje
Shtepia I : dy dhoma, kuzhina, banjo
local + garazh
Shtepia II : 4 dhoma dhe 1 sallon
Oborr 2.45ari
Lagjja Balecit – afer sh.f.Musah Zajmi – Gjilan

ecostandard@hotmail.com
+377 44 945 139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim