2 shtepi te parku i qytetit ne Gjilan

Shitet nga: Burim 31 Tet 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Gjilan
Shes 2 shtepi te parku i qytetit me 3.3ari truall te dyja te banueshme dhe qe te dyja jane me qeraxhij.
Dimensionet e truallit jane 9m x 35m; 9 metra ka ka dalje ne rruge.
Prona ka dokumentacion te rregullt.
Per detaje shtes mund te me kontaktoni ne +38649231894 viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim