3 Ari ne Qender te Gjilanit!

Shitet nga: Valentina 10 Shk 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes 267m2 parcelle ne qender te Gjilanit, zona A, me saktesisht, perballe postes se madhe ne Gjilan.
Ne te eshte e ndertuar nje shtepi e vjeter (qe NUK eshte ne mbrojtje kulturore) e cila ka lejen e rrenimit, dhe te gjithe dokumentacionin ne rregull. Lejohet ndertim i larte ne kete zone!
Sic mund te shihet dhe ne kopjen e planit, parcella ka dalje ne dy ane te rruges.
Vend i pershtatshem per ndertese afariste!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim