AMSA - Shtepia ne Shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 21 Jan 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Komuna: Gjilan
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtëpia tri kate me dy hyrje të veqanta me mbi 300m2.

Hyrja e parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë, një shpajz, dy dhoma gjumi dhe një banjo.

Dyshemeja e tëra llaminat, dyer prej druri dhe dritare të plastikes.

Hyrja e dytë është e pa banuar posedon sallon, kuzhinë ,tri dhoma gjumi.

Shtëpi me infrastrukturë të plotë.

Shtëpia gjendet afër rrugës së Prishtinës.

Çmimi i shtëpisë është 90.000 euro.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com

Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim