AMSA-Villa në Shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 04 Mar 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet Villa në sipërfaqe afër 90 Ari .

Villa dy katëshe me rreth 300 m2 të banueshme posedon këtë rënditje:

Kati i parë posedon : sallon së bashku me kuzhinë,një dhome gjumi,një shpajz dhe dy banjo.

Kati i dytë posedon : paradhomë, tri dhoma , një banjo dhe dy ballkone.

Dyert në katin e parë janë të plastikës, në katin e dytë janë prej druri dhe dritaret të plastikës.

Dyshemeja e tëra parket dhe pllaka të kualitetit të lartë, ndërsa shkallët mermer.

Posedon infrastrukturë të plotë, nxemje qendrore,vendparking të mjaftueshëm, oborr të gjelberuar dhe i mbjellë me pemë frutore.

Vend mjaftë i qetë dhe krijon kushtet e nevojshme për banim dhe momente relaksuese në të.

Villa gjendet 10 km larg Gjilanit, 200m larg rrugës kryesore Gjilan-Prishtinë.

Çmimi i villës është sipas marrëveshjes.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com

Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim