Dardania Residence

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Tricon Development Dje 23:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Rruga Qarkore
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Gjilan
Dardania Residence ka 23 Shtëpi ka parkun e lodrave per Fëmi, Parkun per te Rritur dhe eshte duke u ndertuar nga Kompania Tricon Development, Tokat jon te parcelizuara dhe shtëpit kan leje ndertimi. per me shum info na kontaktoni ne numrin e telefonit apo përmes emailit.
Kati pare: Qendrim ditore, Kuzhina, Dhoma e Fjetjes, Koridori, Depo, Garazha,Kaldatorja dhe Wc.
Kati I Dyte: 3 Dhoma Fjetje. Koridori, Terasa dhe 2 Wc.
Izolimi i Shtepiave me Styropor 12
Dritaret me 3 Xhama nga Kompania ProTec
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim