Dy Shtëpi në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 27 Shk 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 220 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Gjilan
Shiten dy shtëpit me 3Ari oborr.
Shtëpia e parë me 220m2 të banuara.
Shtëpi dy kate posedon këtë rënditje: sallon me kuzhinë,katër dhoma gjumi,dy banjo,një tualet.
Dyer dhe dritare prej druri,dyshemeja,llaminat,infrastrukturë të plotë
Furnizimi i ujit me ujësjellës dhe bunar.
Poashtu në oborr gjendet nje pjes e cila perdoret si puntori, për veprimtari të ndryshme.
Shtëpia e dytë me 170m2 të banuara
Shtëpi dy kate me këtë rënditje:
Sallon së bashku me kuzhinë,katër dhoma gjumi ,një banjo dhe një tualet.
Dyer dhe dritare nga druri dhe plastika,dyshemeja parket.
Shtëpia ka të instaluar sistemin e nxemjeve qendrore.

Shtëpit gjenden në Lagjen Bojanin dhe çmimi shtëpive është 180.000€ i diskutueshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim