Dy Shtëpi në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 23 Jan 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 204 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shiten 2 shtepit me 2.60 Ari .
Shtëpia e parë ka dy kate me 204m2 të banuara,
Kati i parë posedon: dy dhoma ( kuzhinë verore dhë një depo).
Dyshemeja e tëra cyment.
Kati i dytë posedon dy dhoma gjumi një banjo, dhe një teras të madhe.
Dyshemeja e tëra llaminat, dyer dhe dritare prej druri.

Shtëpia e dytë ka dy kate me 204m2.
Kati i parë poseodn sallon së bashku me kuzhinë,një dhomë gjumi dhe një banjo.
Kati i dytë posedon: sallon së bashku me kuzhinë dhe dy dhoma gjumi .
Dyshemeja në sallon është llaminat , ndërsa në dhoma të gjumit e tëra cyment.
Shtëpia e parë është e ndërtuar dhe e banuar para 6 viteve , ndërsa shtëpia e dytë para 30 viteve, shtëpitë posedojn infrastrukturë të plotë, furnizimi i ujit është i dyaneshëm , ujësjelles dhe bunar.
Shtëpit gjenden në rrugë të Prishtinës.
Çmimi i shtëpive është 80.000 euro.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim