Dy shtëpi në Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Sot 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR   115 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 70 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shiten dy shtëpi me 5 ari oborr.
Shtëpia e parë : posedon afër 70m2 të banueshme.
Shtëpia posedon :sallon së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy banjo si dhe bodrum.

Shtepia dytë posedon afër 90m2 të banueshme.
Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë dhe një banjo.
Kati i dytë posedon: dy dhoma gjumi dhe një banjo.

Shtëpitë posedojnë infrastrukturë të plotë.
Shtëpit gjenden në lagjen “Dheu i Bardhë”.
Çmimi i shtëpive është 90.000euro .
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim