Dy shtëpi në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA Sot 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shiten dy shtëpia me mbi 2 Ari .
Shtëpiat dy katëshe kanë këtë rënditje:
Sallon së bashku me kuzhinë,nga dy dhoma gjumi.
Dyert dhe dritarët janë prej drurit
Infrastrukturë komplet e rregulluar.
Ҫmimi dy shtëpive se bashku është 80.000euro.
Shtepiat gjenden në lagjen “Dheu i Bardhë”.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim