Dy shtëpi në shitje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 20 Shk 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shiten dy shtëpi me mbi 3.5 Ari oborr.
Shtëpia e parë posedon mbi 250 m2 të banuara
Kati i pare posedon :Salllon së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi dhe një banjo.
Kati i dytë posedon :Sallon,kuzhinë,një dhomë gjumi dhe një banjo.
Dyshemeja e tëra parket,
Infrastrukturë e plotë,furnizimi i dyanshëm me ujësjellës dhe bunar.
Shtëpia e dytë:
Kati i parë:Garazhë,një shpajz dhe një toalet
Kati i dytë:Sallon,kuzhinë dhe një banjo
Çdo katë ka hyrje në vete.
Ka te instaluar sistemin e nxemjeve qendrore por jo në funksion.
Shtëpit gjenden në Rr.Sali Qeku
Çmimi i shtëpive është i diskutueshëm.
Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.
Mund të na kontaktoni në :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afër postës së vogël)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com
Facebook: AMSA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim