Dy shtepi dhe parcela në Gjilan

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AMSA 08 Mar 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shiten dy shtëpit me 3.40 Ari se bashku me një parcel :
Shtepia e parë është 3 kate
Kati i parë është i tëri sallon së bashku me kuzhinë,dhe një banjo .
Kati i dytë ka posedon dy dhoma gjumi me nga një banjo.
Kati i tretë është poashtu sallon së bashku me kuzhinë me një ballkon,dhe një banjo.

Shtpia e dytë është 2 kate
Kati parë posedon: Sallon së bashku me kuzhinë ,një dhomë gjumi,një banjo si dhe nje depo.
Kati dytë posedon: tri dhoma gjumi ,një banjo.
Shtëpia posedon edhe Veranden- për ditët e fresketa të veres. Poashtu ka edhe Garazhë.

Shtëpitë jan shumë moderne ,me sistem evropian dhe të ndërtuara me material shumë të fortë dhe me infrastrukturë të plotë.
Parcela eshte 5.36 Ari ,një hapsirë e mir dhe e përshtatshme për qfardo lloji të ndërtimit,apo shfrytzimit.
Çmimi i shtëpisë është 430.000€.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim