Dy shtepi me 3 ari oborr

Shitet nga: ilaz dauti 17 Maj 07:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shes dy shtepi me 3 ari oborr shtepit jan ne rrugen ish bojanina . shtepit ka 370m2 ka nje sallon 8m5 plus kuzhina nje dhom koridor banjo wc kati i dyte ka tri dhoma plus banjo wc te gjite 4 m4 m2 eshte e izoluar mbrenda dhe jashte. SHtrpia tjetrer ka dy dhoma pluz banjo wc kati i dyte ka tri dhoma banjo wc edhe kjo eshte e ilolume posidon nxemje qendrore eshte edhe bunari. shtepit gjinden ne rrugen ish bojanina qmimi sipas marveshjes .
mund te kontaktoni ne keto numra tel;

+37744905818

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim