Dy shtepi ne Gjilan

Shitet nga: Luli 30 Qer 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Shiten dy shtepite ne oborr prej 3 ari.Shtepite gjinden ne Gjilan, lagja e Zabelit,afer udhekryqit .

Shtepia e re eshte e perfunduar ne vitin 2009,dykateshe me kete renditje:
Kati i pare: sallon me kuzhine 7 x 4 m plus kuzhina 2.3 x 2.5m,
banjo 2.3 x 2 m,
Dyqan perskaj rruges kryesore 8.5 x 4 m.
Kati i dyte: 4 dhoma fjetje,
banjo,
ballkon,
koridori dhe shkallet.

Shtepia tjeter e mbaruar ne vitin 1987,me material te forte dhe me pllake te gateshme edhe per mbindertim.
Ka kete renditje: kuzhine dhe dhome ndeje
dy dhoma gjumi 4 x 4
banjo 3 x 3 m
korridor 3 x 2.5 m
shpajz 1.2 x 1.5 m

Shtepite kane dalje ne rrugen kryesore,posedojne ujesjelles dhe bunar me hidrofor (uje 24 ore),kanalizim,internet,kabllovik hd,rryme ,....
Dyqani i gatshem per qfaredo lloj biznesi.

Per informata ju lutem drejtohuni ne numrin e telefonit 044 116 768,nga ora 10 deri 20 çdo dite.
Mos dergo email apo sms.
Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim