Dy shtepi ne qender, afer Viva market

Shitet nga: Femi Kryeziu 23 Tet 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

265 000 EUR

Komuna: Gjilan
Shiten dy shtepi, afer viva market, njera shtepi eshte 4 kateshe dhe tjetra nje kateshe.
Dy shtepit jane te banueshme.
Siperfaqeja 344 m2, dokumentacioni ne rregull, barteja mund te behet menjeher.
Cmimi 265.000 euro por i diskutueshem.
Femi Kryeziu 044 518 252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim