EXTRA Shtepi e cila gjendet ne Qender te

Shitet nga: Edmond 14 Pri 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 7
Adresa: Gjergj Fishta Nr41
Sipërfaqe: 360 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Gjilan
Shtëpia është e ndertuar nga materiali extra kualitativ, dhe nuk eshte kursyer asgjë gjatë ndertimit! Kjo mund te shifet dhe te vertetohet! Ndertimi I saj sapo është perfunduar këtë muaj.
Villa ka këtë përbërje:
• Shtëpia është 360m2, dhe është 2 kateshe (P+1).
• Posedon 2 hyrje të veqanta.
• Është e ndërtuar mbi parcelën prej 4.5 ari - Vlera e te ciles është €25K/Ari
• 5 dhoma gjumi nga të cilat, njëra është me banjo të veçante mbrenda,
• 2 dhoma të dites,
• 2 kuzhina, te ndara prej njera tjetres
• 3 banjo
• Të gjitha dyert jane prodhim i Lesna
• Të gjitha dritaret jane Prodhim i Lesna, xhami StopSol – Vlera €17K
• Garazhë I maftueshëm për dy vetura
• Nënkulmi me hapsirë 100m2 mundet lehtësisht të adaptohet për banim apo hapësire aktivitetesh.
• Ka oborr të mjaftueshëm para dhe mbrapa shtëpisë, e cila ofron nje ambient shume të kendshëm. E gjitha është e gjelbruar.
• Oxhak/Skare ne oborrin mbrapa, special per pjekurina.
• Nxemja qendrore është e teknologjise me te re, e cila funksionon me biopelet si dhe dru, etj.
• Uje/rryme 24h.
• Shkolla fillore, Shkolla e mesme, fakulteti, Ambulanca 5-10min ne kembe.

Dokumentacioni është i kompletuar, me leje ndërtimi si dhe taksat në pronë të paguara në tërsi. Perkthimi i menjehershem. Prona nuk eshte Hipoteke. Adresa: Rr. Gjergj Fishta Nr.66, 60000 Gjilan.

Çmimi = Me marrveshje (Ndrrim i mundshem me Lokal, Banese, dhe pjesa tjeter Kesh)

Te interesuarit ju lutem me shkruani email.

Kontakt: edgjinolli@gmail.com
Tel: 049 192 220

Ju faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim