IMMKOS - Shiten Shtëpit në Residence Planet

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 20 Gsh 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Zyra për Patundshmëri "immKos" ka në shitje 11 shtëpi moderne në Residence Planet çdo shtëpi ka 178m2,shtëpit kanën nga 3 Ari oborr,shtëpit janë me kualtitet të standaradeve Evropiane.
Rezidence Planet ofron kënaqësin e banimit dhe për më tepër ofron siguri të plotë e cila është e ndërtuar brenda komplesit,me një ndërtim modern me standardet më të larta të ndërtimit nga ekspertët Evropian e bëjnë Residencen Planet të vetmin në Kosovë ku krahas kualtiteti ofrohet një kënaqësi e banimit, ku shtëpitë janë të rrethuara nga natyra e bukur dhe hapsirat e gjelbërta.
Lagja do të jetë e sisitemit të mbyllur vetëm për banorët me sigurim të përhershëm (24/H) dhe mirëmbajtje të kopshteve,rrugëve,trotuarëve dhe infrastrukturës përcjellëse.

Çmimi i arsyeshëm.


Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim