IMMKOS - Shiten dy shtëpi me dy lokale në lagjë..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 20 Gsh 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Zyra për patundshmëri "immKos" në Gjilan ka në shitje dy shtëpi të cilat gjinden në lagjën 7 Korrik,shtëpit kanë 4 ari oborrë,njëra shtëpi ka dy dhoma,koridor,kuzhinë,banjo dhe podrum,kurse tjetra shtëpi ka pesë dhoma,shtpitë kane dy lokale të cilet janë funksionale.

Çmimi është shumë i arsyeshëm

Ka mundësi ndërrimi me Veturë dhe Banesë.

Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

Për më shumë informata ju lutem na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim