IMMKOS - Shitet Shtëpia mbrapa Kosova Petrolit I..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 20 Gsh 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Zyra për patundshmëri "immKos“ ka në shitje 2 shtëpi me 4 ari,shtëpit janë dy katëshe njëra është e ndërtuar para lufte dhe tjetra mbas lufte,shtëpia e cila është ndërtuar mbas lufte ka dy lokale,shtëpit janë për rreth rrugës kryesore.

Çmimi është i arsyeshëm

Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE JU NDIHMOJM TË BËNI ZGJEDHJE TË MIRË.

Për më shumë informata na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim