IMMKOS - Shitet Shtëpia mbrapa Kosova Petrolit I

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 17 Tet 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

88 000 EUR

Komuna: Gjilan
Zyra për patundshmëri "immKos" ka në shitje shtëpin me 6 ari oborr mbrapa Kosova Petrol në Gjilan,shtëpia është dy katëshe dhe është e ndërtuar në vitin 2003.
Ka mundësi ndërrimi me banesë në Gjilan

Çmimi është i diskutueshëm.


Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim