IMMKOS - Shitet Shtëpia me dy lokale në lagjën A..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 20 Gsh 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Zyra për patundshmëri "immKos" në Gjilan ka në shitje shtëpin me 4 Ari 95m2 e cila gjendet në lagjën Arbëria.Kati i parë ka sallon,kuzhinë,banjo dhe podrum,kati i dytë posedon 3 dhoma dhe banjon,Gjithashtu shtëpia posedon edhe lokale afariste,podrumi i së cilave perdoret për garazhë,por mund të shfrytëzohet edhe si magazinë.

Çmimi është i arsyeshëm


Zyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

Për më shumë informata ju lutem na kontaktoni vetëm përmes telefonit.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim