IMMKOS - Shitet Shtëpia në Lagjën Arbëria nr.3

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "immKos" Sh.p.k 20 Gsh 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Zyra per patundshmëri "immKos" ka në shitje shtëpin në lagjën Arbëria me 6 Ari,shtëpia ka qasje në rrugën kryesore dhe është i prshtatshëm për lokal për afarizëm,shtëpia është në dy hyrje me 400 m2.

Çmimi është shumë i arsyeshëmZyra për Patundshmëri "immKos" në Gjilan,bën blerjen,shitjen,dhe ndërmjetëson në shitblerjen e patundshmëris,si psh. Shtëpive,Banesave,Lokaleve,Tokave,Qeraja etj.
Zyra për patundshmëri "immKos" ka një kohë të gjatë që merret me këtë veprimtari, ne kemi një staf profesional në menaxhimin e shitblerjes së patundshmërisë.

NE VAZHDIMISHT MENDOJM PËR JU.

Për informata më të hollsishme ju lutem të na kontaktoni përmes telefonit.

Adresa:"immKos",Lidhja e Prizrenit (te Parku i Qytetit) Gjilan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim